Jitka.jpg

Jitka

Jednoho dne si řekla, že kulturu chce po svém dělat. Její vize byla stručná, v podstatě dosti jednoduchá. Obohatit ostatní bytosti o něco, čemu se štěstí dneska říká.

KUBA.jpg

KUBA

Jeho přínos je jednoznačný. Je to král UBU, muž ve spleti žen, vždy k věci a jakékoli lumpárně otevřen. 

MIA.jpg

Mia

Na starosti má pohodovou energii v této skupině, ať už pohledem či slovem - vše dělá vědomě. A muziku prostě miluje.

pavla.jpg

Pavla

Žena silná ve smyslu tom, že nás všechny svede vždy, z cesty vedlejší na tu hlavní, zase zpět.  Vlastně nám říká: "Tudy jděte, tudy nechoďte. Tam možná hodně zabloudíte, tady svými jste."

JÍŘA.jpg

Jina

A jak to tedy chcete? Co tím chcete říct? Toť dvě otázky ženy, která má k tématu co říct. Vede nás, členy, ke konstruktivnosti a věcnosti a na to je jakýkoli český rým hodně krátký, věřte mi.

Helena.jpg

Helena

Helenka eviduje vše. Tvoří tabulky a svolává pomocí Google Doodle naše porady. Má úsměv, který nekončí, a rozhodně vždy je nakažlivý, přátelský a všeobjímající.

Tomas.jpg

Tomáš

V oblasti digitální udává směr a vybavený foťákem, kamerou a okem, jež na sto honů vpřed vidí rašelinní to úděl.

svata.png

Svatava

Pokladnice, studna všech obzorů. Z nadhledu orla  nepřestává se dívat shora. Věcná a přesto jemně jemná, dává nám svobodu a svou bytostí veškerou oporu. 

kristyna.jpg

Kristýna

Pohleďte jí do očí a jednoduše v nich spočiňte. Hloubku citů si uvědomte a v tomto stavu pak nadále konejte. A to nejen v duchu výtvarném, tanečním či jógovém.

© 2020 Kulturní Rašelina