top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoramuzikamia

Končí šestinedělí

Zdravíme všechny příznivce Rašeliny a doufáme, že se máte dobře a současnou situaci zvládáte. Končí šestý týden karantény. Pro nás je to takové šestinedělí, kdy jsme si, chtě nechtě, upravovali své životy, vztahy, pracovní nasazení, osobní hodnoty, myšlenky, činy... Byl to čas, a myslíme si, že tento proces ještě zcela nekončí, kdy jedni z nás zpomalili, téměř se zastavili a jedni naopak zapnuli své síly a vložili se s chutí do pomocných výzev. Věříme, že vše je tak, jak má být a každý si jde svou cestou, jak nejlépe dovede. Je krásné, že se tyto naše cesty nadále spojují, či jdou vedle sebe. Cítíme, že čas PO viru bude něčím zvláštní a jsme zvědaví, k jaké proměně dojde.

Nicméně všichni cítíme vůni jara, zahrad, hlíny, rostlinek, lesů...

Jsme Rašelina, a tak zůstáváme spojeni s přírodou, čistíme sebe a prostor kolem nás v jakékoli formě. Necháváme na nás působit toto roční období a nabíráme síly, abychom mohli naše úsměvy nadále rozdávat i vám.

Mějte se krásně, dívejte se kolem sebe a do sebe především. Zhluboka dýchejte a užijte si krásy jara.50 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page